Zdecydowany? A zatem wybierz najlepsze miejsce – Okulista Wrocław

Aleksandra Sonecka 11/01/2014 0
Zdecydowany? A zatem wybierz najlepsze miejsce – Okulista Wrocław

CopyRight of okulista.wroclaw.pl

Zdecydowany? A zatem wybierz najlepsze miejsce

Wrocławskie Centrum Okulistyczne to miejsce, które pewnie można nazwać synonimem najtroskliwszej dbałości o Twój wzrok. Twoje oczy są oknem, przez które spoglądasz na świat.

Warto zatem powierzyć je opiece najlepiej wykwalifikowanych fachowców, których specjalizacja obejmuje najbardziej zaawansowane leczenie oraz zabiegi takie jak: astygmatyzm i nadwzroczność, korekcja laserowa krótkowzroczności, astygmatyzmu i nadwzroczności, laserowanie siatkówki oraz szereg innych badań.

Ośrodek jest zdobywcą pierwszego miejsca na Dolnym Śląsku w ramach wspomaganego przez Unię Europejską projektu „Innowacja”.

W pełni profesjonalne podejście do pacjenta małego i dużego

Okulista Wrocław

Okulista Wrocław

Przyjdź i przekonaj się, że Wrocław może poszczycić się jednym z najnowocześniejszych centrów okulistycznych w kraju. Przyjazna atmosfera pozwoli Tobie oraz Twojemu dziecku bezstresowo poddać się badaniom oraz koniecznym zabiegom.

Dla osób, które wymagają natychmiastowej konsultacji przewidziano opcję wizyty okulistycznej w ramach ostrego dyżuru. Gabinet okulistyczny jest profesjonalnie wyposażony we wszelkie narzędzia konieczne do kompleksowego leczenia oczu takie jak laser, perymetr czy inny sprzęt umożliwiający przeprowadzenie niezbędnej analizy wzroku. Specjalista przybliży zaistniały problem oraz pomoże dobrać odpowiednią profilaktykę lub leczenie.
Szeroka gama usług, z której będziesz usatysfakcjonowany

Badania jakie oferuje Wrocławskie Centrum Okulistyczne obejmuje między innymi autokeratorefraktometrię, tonometrię aplanacyjną, ocenę przedniego odcinka oka oraz dna oka, gonioskopię, pachymetrię i badanie pola widzenia.

Doświadczony okulista oceni także ostrość wzroku oraz pomoże dobrać okulary i soczewki kontaktowe. Szeroki wachlarz usług świadczonych przez ośrodekPerfectvision obejmuje także tonometrię aplanacyjną czyli badanie ciśnienia w gałce ocznej, topografię rogówki, laserową irydytomię oraz kapsulotomię, laseroterapię siatkówki i epilację laserową rzęs.

Jeśli dotąd nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące stanu zdrowia Twojego wzroku, nie wahaj się dłużej i jeszcze dziś umów się na konsultację z ekspertem.

Ośrodek Perfectvision znajduje się przy ulicy Przyjaźni 34c/u1 i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 11-19. Nie mniej jednak, w ramach ostrego dyżuru okulistycznego, istnieje możliwość umówienia się także w innych godzinach (wliczając soboty i niedziele). Dobry okulista we Wrocławiu – tylko Perfectvision.

Comments are closed.