O Nas

PerfectVision – Okulista.wroclaw.pl

Perfectvision to nowoczesne centrum okulistyczne we Wrocławiu.

Centrum okulistyki Perfectvision to istniejąca od 2008 roku specjalistyczna placówka medyczna, która zajmuje się kompleksową diagnozą i leczeniem chorób oczu. Od samego początku centrum systematycznie poszerzało zakres świadczonych usług. Najlepsi specjaliści w dziedzinie okulistyki, każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby przywrócić, bądź poprawić jakość widzenia osobom dotkniętym między innymi jaskrą, zaćmą, czy cierpiącymi na rozległe schorzenia siatkówki. Centrum okulistyczne oferuje zarówno leczenie zachowawcze z wykorzystaniem preparatów, szkieł i soczewek najnowszej generacji, jak i szereg zabiegów, wykonywanych na miejscu i pod okiem doświadczonych okulistów. 

Nasze centrum zajęło I miejsce na Dolnym Śląsku w ramach projektu Innowacja wspomaganego przez Unię Europejską. Zakupiliśmy najnowocześniejszy sprzęt stosowany w okulistyce, który pozwala on na wczesne diagnozowanie między innymi jaskry, zwyrodnienia plamki, stożka rogówki.

Precyzyjne lasery umożliwiają wykonywanie zabiegów na siatkówce, leczenie jaskry czy zaćmy wtórnej.

Dobór wszelkiego rodzaju soczewek kontaktowych ułatwia ostatniej generacji topograf rogówki.

Do dyspozycji naszych pacjentów jest również Optometrysta, który w godzinach otwarcia naszego centrum przeprowadza badania ostrości wzroku i zajmuje się doborem soczewek kontaktowych.

Aleksandra Sonecka MD

Okulista Wroclaw – PerfectVision

_________________________________________________________________________________________

Okulista.wroclaw.pl – PerfectVision – Wrocław