Soczewki progresywne

Aleksandra Sonecka 13/09/2013 0

Dlaczego progresywne soczewki ? Możesz być dojrzały, ale „dojrzały ” nie musi oznaczać „stary”. Jeżeli masz 40 lat lub więcej lub problem z odczytaniem tego co jest napisane drobnym drukiem w gazecie, nawet przy użyciu okularów, soczewki progresywne po pierwsze oferują młodszy wygląd, a do tego inne zalety w stosunku do nowo założonych soczewek dwuogniskowych, które być może noszą twoi rodzice.

Soczewki progresywne eliminują widoczne linie ujawniające się w tradycyjnych soczewkach dwu-ogniskowych lub trój-ogniskowych oraz pozbywają się twojego problemu z noszeniem okularów do czytania. Dzięki soczewkom progresywnym, nikt nie będzie wiedział, czy nosisz okulary tylko dla mody czy naprawdę musisz skorygować swój wzrok

Zalety soczewek progresywnych:

Oprócz kosmetycznych zalet , progresywne soczewki wieloogniskowe zapewniają bardziej naturalne widzenie niż soczewki dwu lub trój-ogniskowe.

Progresywne soczewki są „prawdziwymi” wieloogniskowymi soczewkami , które zapewniają płynną progresję oraz płynne widzenie z różnych odległości.

Dzięki soczewkom progresywnym będziesz w stanie widzieć rzeczy z bliska i z daleka. Dzięki tym soczewkom nie będziesz musiał wstydzić się już nie lubianych przez ciebie okularów.

Musisz wiedzieć, że dzięki tym soczewkom łatwo przystosujesz się do ich noszenia

Soczewki mają odpowiednią moc, abyś mógł widzieć płynnie i bez żadnych problemów. Aby jednak móc je nosić musisz skontaktować się ze swoim okulistą, którzy dokładnie doradzi Ci który typ soczewek progresywnych możesz i powinieneś nosić tak abyś miał jak największy komfort widzenia

Soczewki progresywne eliminują problem spowodowany ze skokami obrazu, który występuje niestety w dwu i trój-ogniskowych soczewkach.

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.