Okulista Wrocław PerfectVision

Aleksandra Sonecka 27/06/2013 37
Okulista Wrocław PerfectVision

Okulista Wrocław PerfectVision

Nowoczesne Centrum Okulistyczne we Wrocławiu jest jednym z najlepszych ośrodków zajmujących się badaniem i leczeniem wzroku w Polsce. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, w który wyposażone są wszystkie gabinety znajdujące się w Centrum, pacjenci mają gwarancję, że ich wzrok będzie kompleksowo zbadany, a zabiegizostaną wykonane najlepszymi i najnowszymi metodami, które stosuje się z sukcesami w najbardziej rozwiniętych krajach na świecie. Dodatkowym atutem tego niezwykłego okulistycznego ośrodka, który ma charakter kliniczny, są wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy mają za sobą długoletnią praktykę i których doświadczenia nie powstydziłby się żaden okulista czy optyk. W tym nowoczesnym Wrocławskim Centrum Okulistycznym wykonywane jest np. usuwanie zeza czy zaćmy. Swoją ofertę specjaliści kierują zarówno do dorosłych, jak i do dzieci.

Oferta Centrum Okulistycznego w mieście Wrocław

W przypadku profilaktyki zdrowia wzroku lub zaczynających się problemów z widzeniem, pierwszym krokiem powinien być wybór okulisty z Wrocławskiego Centrum Okulistycznego, który powiązany jest z programem Twój okulista. To on ma prawo zlecić takie badania, jak między innymi topografia rogówki, biometria gałki ocznej, badanie pola widzenia czy badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego. W Centrum Okulistycznym w mieście Wrocław można nie tylko zbadać wzrok, ale i poprawić go przy pomocy wykonywanych tam z sukcesami od lat takich zabiegów, jak laserowa korekcja astygmatyzmu, krótkowzroczności czy nadwzroczności. Warto zauważyć, że nowoczesne lasery są również niezastąpione we wczesnym diagnozowaniu takich schorzeń jak jaskra czy zwyrodnienie stożka. Wrocławskie Centrum Okulistyczne dysponuje również ostatniej generacji topografem rogówki, który pozwala idealnie dobrać wszystkie rodzaje soczewek.

Badania, soczewki, zabiegi

We Wrocławskim Centrum Okulistycznym można nie tylko zbadać wzrok, ale i dobrać dla siebie odpowiednie soczewki. W ofercie są wszystkie dostępne na rynku soczewki kontaktowe, a w tym soczewki hybrydowe, terapeutyczne i kosmetyczne. Wybierając sposób leczenia problemów okulistycznych warto przyjrzeć się dostępnym metodom. We wrocławskim ośrodku proponowane są pacjentom zarówno zabiegi laserowe, jak i chirurgiczne. Zaletą tych pierwszych jest szybki powrót pacjenta do zdrowia i brak konieczności pobytu w szpitalu. Z kolei przy leczeniu chirurgicznym wykorzystywane jest znieczulenie miejscowe lub ogóle, co pozwala między innymi na kompleksowe zajęcie się schorzeniami siatkówki i dokonanie np. plastyki powiek.

 

37 komentarzy »

 1. Łukasz O. 09/09/2013 at 13:53 - Reply

  Gabinet jest czysty i zadbany, a pracujący w nim specjaliści wykazują się ogromną wiedzą i zrozumieniem pacjenta. Zapewniam, że ceny tutaj są dużo niższe, niż te w ścisłym centrum Wrocławia, a usługa wykonywana jest na bardzo wysokim poziomie. Czy w gabinecie istnieje rejestracja online??

 2. Janusz B. 09/09/2013 at 13:50 - Reply

  Szybko, dokładnie i w przystępnej cenie. Okulista wroław perfectvision to nie tylko jeden z najlepszych gabinetów we Wrocławiu, ale także fachowa obsługa medyczna doskonale dbająca o oczy swoich pacjentów. Bardzo zachęcam do odwiedzenia tej kliniki i przekonania się na własne oczy.

 3. Iwona K. 09/09/2013 at 13:48 - Reply

  Wizyta w tym gabinecie to czysta przyjemność. Ceny są tu nieporównywalnie niższe w stosunku do innych miejsc, a kadra uśmiechnięta od ucha do ucha. Zachęcam do badania wzroku w tym gabinecie. Jeżeli się na to zdecydujecie wiedzcie, że okulista wrocław perfectvision zadba o Was jak nikt inny.

 4. Ewa B. 09/09/2013 at 13:44 - Reply

  W tym gabinecie wykonałam badanie oczu i dostałam receptę na okulary korygujące wzrok. Do tej pory nigdy nie miałam żadnych trudności z dostaniem się na wizytę, które zawsze zaczynają się o rozsądnej godzinie. Okulista wrocław perfectvision oferuje również przyzwoite, niewysokie ceny. Polecam!

 5. Natalia K. 09/09/2013 at 13:41 - Reply

  Niewysokie ceny i bardzo przyzwoicie wyglądający gabinet, a do tego sympatyczna i uśmiechnięta kadra okulistyczna. Wszystko czego szukałam miał i ma okulista wrocław perfectvision. Nie dość, że pracujący w przychodni ludzie pomagają na każdym kroku to dodatkowo oferują również wodę i miłą pogawędkę na rozluźnienie. Bardzo polecam!

 6. Ewelina P. 09/09/2013 at 13:40 - Reply

  Bardzo polecam usługi gabinetu perfectvision. Okulista wrocław perfectvision, aż rwie się do pracy. Niskie ceny i fachowa pomoc, a zarazem ogromne zrozumienie potrzeb pacjenta to zaledwie klika plusów tego miejsca. Ciekawi mnie jednak, czy gabinet oferuje może jakieś rabaty cenowe?

 7. Eryk L. 09/09/2013 at 13:39 - Reply

  Kadra pracująca w tym gabinecie chętnie tłumaczy cały przebieg wizyty. Ceny są bardzo niskie, a okulista wrocław perfectvision naprawdę zna się na na tym co robi. Bardzo dziękuję za szybką i fachową pomoc i gorąco polecam!

Leave A Response »