Okulista Dzieciecy Wrocław Ala

Aleksandra Sonecka 03/06/2013 10
Okulista Dzieciecy Wrocław Ala
Okulista Dzieciecy Wrocław

Okulista Dzieciecy Wrocław

10 komentarzy »

 1. Bożena H. 09/09/2013 at 13:19 - Reply

  Gabinet oferuje świetne podejście do dzieci. Moja 9 letnia córeczka bo wielu konsultacjach w różnych gabinetach okulistycznych wręcz nie znosiła chodzenia na badania wzroku. To okulista dziecięcy wrocław pomógł to zmienić. Jego zarażający uśmiech na twarzy i poczucie humoru rozładowało bardzo duże napięcie które czuło moje dziecko, a fachowa i bezbolesna pomoc zachęciła Marlenkę do częstszych wizyty w tym miejscu.

 2. Janina J. 09/09/2013 at 13:15 - Reply

  Okulista dziecięcy wrocław to chyba jeden z najlepszych specjalistów w mieście. Nie dość, że cała pracująca z okulistą kadra jest uśmiechnięta od ucha do ucha, to na dodatek zaraża tym uśmiechem dzieci, które boją się rutynowych badań wzroku i zakraplania oczek. Ceny w gabinecie są niezwykle niskie, a oferta bardzo bogata.

 3. Stasia G. 09/09/2013 at 13:12 - Reply

  Chcę zarekomendować usługi tego gabinetu okulistycznego. Dzięki szybkiej, fachowej i całkiem niedrogiej poradzie specjalistycznej wraz z badaniem okulistycznym dowiedziałam się, że moja córka ma niewielką wadę wzroku na jednym oku. Okulista dziecięcy wrocław pomógł mi dobrać odpowiednie okulary, które pozwolą na korygowanie tej wady. Czy gabinet oferuje również sprzedaż soczewek kontaktowych?

 4. Ela M. 09/09/2013 at 13:08 - Reply

  Pani okulistka jest profesjonalistką w swoim fachu. Na wizycie najpierw wytłumaczyła mi na czym będzie polegało badanie wzroku mojego malucha, a następnie jakie szkiełka najlepiej dla niego wybrać. Również Pani recepcjonistka wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaproponowała dogodny termin kolejnej wizyty. Teraz już wiem, że okulista dziecięcy wrocław to doskonały wybór. Polecam każdej mamie.

 5. Maria Sz. 09/09/2013 at 13:06 - Reply

  Super gabinet, super profesjonalna obsługa i super atrakcyjne ceny. Nic dodać nic ująć. Ten okulista dziecięcy wrocław jest najlepszym w jakim do tej pory leczyłam swoje 8 letnie dziecko i mogę to powiedzieć z ręką na sercu. Polecam go wszystkim którzy nie lubią również godzinami stać w kolejkach do lekarzy.

 6. Iwona T. 09/09/2013 at 13:02 - Reply

  Czy wiedzą może Państwo w jakich godzinach przyjmuje okulista dziecięcy wrocław? Ze wszystkich opinii wynika, że jest on na naprawdę wysokim poziomie. Nie ukrywam, że niedługo chcę wybrać się do tego okulisty tylko nie wiem w jakich godzinach?

 7. Zofia H. 09/09/2013 at 13:01 - Reply

  Ten gabinet to nie tylko niezwykli ludzie ale także, bardzo dobrze przygotowany sprzęt. Moje dziecko na fotel siadało z dużą satysfakcją bo wiedziało i widziało na własne oczy, że jest nowy. Okulista dziecięcy Wrocław w pełni spełnia moje oczekiwania tak pod względem wykonania usługi jak i również cen, które są bardzo atrakcyjne, tylko czy w tym gabinecie można też płacić kartą?

 8. Krystyna S. 09/09/2013 at 12:59 - Reply

  Fach i elastyczne godziny przyjęć. Bardzo cieszy mnie fakt, że w tym gabinecie moja córeczka może być leczona tak w godzinach porannych jak i wieczornych. Jedyne co mnie zastanawia to to czy możliwość rejestracji przebiega tylko telefonicznie i osobiście czy mogę zrobić to również emailowo?

 9. Daniel O. 09/09/2013 at 12:57 - Reply

  Jeszcze nigdy na swojej drodze nie spotkałem tak świetnie wykonanej usługi za tak niską cenę. W pełni polecam ten gabinet i jego pracowników. Mają niezwykłe podejście do dzieciaków, które boją się lekarzy. To właśnie okulista dziecięcy wrocław spowodował, że moje dziecko już nie płacze jak musi iść zbadać swój wzrok. Bardzo Wam za to dziękuję i oczywiście polecam!

 10. Eliza R. 09/09/2013 at 12:54 - Reply

  Świetnie wykwalifikowana kadra zaproponowała mojemu dziecku leczenie na bardzo wysokim poziomie. To okulista dziecięcy wrocław spowodował, że mój syn w pełni wrócił do zdrowia. Dziękuję i bardzo polecam Was i wasze usługi.

Leave A Response »