Marki soczewek kontaktowych – Dobry wybór dla alergików

Aleksandra Sonecka 06/03/2014 0

Article: Brands of Contact Lenses – Good Choices For Allergy Sufferers

Soczewki PureVision

Kontakty PureVision używają opatentowanego materiału AerGel – krzemu hydrożelowego dostarczającego wysoki poziom tlenu do oczu, tworząc maksymalny komfort. Soczewki są dostępne jako szkła jednorazowe, dwutygodniowe i miesięczne. Powinny być regularnie wymieniane, aby być wolnym od alergenów i depozytów białkowych. Aberracja sferyczna zapewnia wyraźną, krystalicznie czystą wizję, jakiej pragniesz dla najwyższej wydajności z dnia na dzień. Zapytaj okulistę o tego typu kontakty i zacznij widzieć różnicę z PureVision.

Soczewki Acuvue Moist

Poznaj zupełnie nowy poziom komfortu oczu z wilgotnymi soczewkami Acuvue Johnson & Johnson. Soczewki jednodniowe są zalecane dla osób cierpiących na alergię, eliminując problem gromadzenia się białka, które może pojawiać się na soczewce w czasie jej noszenia. Kontakty jednodniowe nie muszą być czyszczone i przechowywane dzięki czemu zapewniają wygodę oraz komfort. Soczewka składa się z 42% polimeru i 58 % wody, zapewniając oczom wystarczający poziom wilgoci. Po prostu wypróbuj parę soczewek kontaktowych Acuvue, a na pewno się od nich uzależnisz.

Skupiające soczewki Aqua Comfort Plus

Niezrównany komfort i jakość, ostre widzenie oraz relaksujące dopasowanie przez cały dzień zapewnią ci soczewki Aqua Comfort Plus. AquaRelease to środek nawilżający zapewniający, że ​​twoje oczy będą czuły się komfortowo przez cały dzień. Aqua Comfort Plus dostępny jest w formie jednorazówek, które są zalecane dla osób cierpiących na alergię, kontakty te są wykonane są z materiałów zatrzymujących wilgoć i nie wysychają. Pamiętaj, aby zapytać okulistę o próbną parę kontaktów z naturalną wilgocią.

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.