Korzyści z laserowej korekcji wad wzroku typu LASIK

Aleksandra Sonecka 19/12/2013 0

CopyRight of okulista.wroclaw.pl

Korzyści z laserowej korekcji wad wzroku typu LASIK

Decydując się na laserową korekcję wady refrakcji typu LASIK, mamy dużą szansę trwale poprawić ostrość naszego wzroku. Twoje widzenie może poprawić się do tego stopnia, że będziesz widział lepiej, niż osoba, która nigdy nie musiała używać okularów korekcyjnych.

Laserowa korekcja zazwyczaj poprawia wzrok efektywniej, niż mogą to zrobić okulary lub soczewki kontaktowe. Nawet jeżeli masz poważny problem z wyraźnym widzeniem, operacja typu LASIK może poprawić Twój wzrok, a nawet całkowicie rozwiązać problem.

Operacja metodą LASIK może również pomóc Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy z perspektywy dłuższego czasu. Wprawdzie jednorazowy koszt zabiegu jest wysoki, ale po korekcji wzroku nie będziesz musiał już wydawać pieniędzy na nowe okulary, czy soczewki. Możliwe, że po kilku latach zauważysz, że pieniądze, które w ten sposób zaoszczędziłeś, całkowicie pokryły operację.

Z operacją typu LASIK wiąże się jednak pewne ryzyko. Wybierając dobrego, doświadczonego chirurga, zmniejszysz szanse na to, że coś pójdzie źle. Nie decyduj się na operacje w promocyjnych cenach, ponieważ mogą być one przeprowadzone niedokładnie.

Po zabiegu możesz mieć wrażenie, że Twoje oczy są suche przez cały czas. W rzadkich przypadkach również, obraz widziany przez pacjenta może być zniekształcony i niewyraźny. Jeżeli, mimo ryzyka, zdecydujesz się na tego typu zabieg, możesz dać sobie szansę na odzyskanie pełnej ostrości wzroku bez pomocy okularów ani soczewek kontaktowych.

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.