Jak poprawić wzrok w ciągu dwóch tygodni dzięki diecie i preparatom ziołowym

Aleksandra Sonecka 29/11/2013 0

CopyRight of okulista.wroclaw.pl

Jest wiele rzeczy, które możemy zrobić aby poprawić wzrok.

Jednak niektóre metody są bardziej skuteczne niż inne. Problemem w tym, że często nie zdajemy sobie sprawy z przyczyn problemów ze wzrokiem. Jedną z nich może być dieta.

Ważne jest aby zbalansować swoją dietę, i uzupełnić o składniki odżywcze, które pozytywnie wpłyną na pracę oczu.

To, co jemy powinno mieć dla nas szczególne znaczenie. Brak niezbędnych składników odżywczych może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych.

Doctor's Best Extra Strength Ginkgo (120 mg), 120-CountMówiąc ściśle o naszych oczach, negatywnie wpływa na nie dieta uboga w składniki odżywcze, które pomagają nam radzić sobie ze stresem (kasza, banany, kakao, drób, ryby, orzechy). Istnieje wyraźny związek między stresem i problemami ze wzrokiem.

Jeśli dieta nie dostarcza potrzebnych składników odżywczych wspierających aparat wzroku (owoce, warzywa, żółtka jaj) i antystresowych, możemy zaobserwować u siebie nawet pogorszenie wzroku.

Istnieją także leki ziołowe, które mogą być pomocne w poprawie wzroku. Niektóre rośliny, takie jak miłorząb japoński, są bogate w przeciwutleniacze, które wspomagają krążenie krwi. Są to najlepsze zioła pomagające w poprawie wzroku.

Innymi roślinami są passiflory, które działają uspokajająco na oczy i pomagają im odpocząć od stresu i nadwyrężenia spowodowanego pracą przed komputerem.

Jedna łyżeczka proszku z nasion kopru i herbata z dodatkiem miodu wypita codziennie będzie również miała zbawienny wpływ na nasze widzenie.

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.