Gdzie znaleźć najlepsze soczewki kontaktowe?

Aleksandra Sonecka 11/12/2013 0
Gdzie znaleźć najlepsze soczewki kontaktowe?

CopyRight of okulista.wroclaw.pl

Gdzie można znaleźć najlepsze soczewki kontaktowe?

1 Day Acuvue TruEyeTo pytanie jest coraz częściej zadawane przez osoby, które zrezygnowały z okularów i wybrały soczewki nagałkowe.

Jedną z najlepszych marek jest bez wątpienia Acuvue.W stosunku do innych dostępnych soczewek na rynku, te oferują komfort i niezawodność.

Kolory i zaawansowana technologia konstrukcji soczewek robi wrażenie.

Przy produkcji wykorzystywana jest najnowsza koncepcja HYDRACLEAR i  OASYS, aby utrzymać zdrowie i bezpieczeństwo oczu w tym samym czasie.

Acuvue, jak inne wiodące marki wierzy w możliwość pełnej korekcji wzroku, czy to astygmatyzmu, dalekowzroczności, czy nawet wysokiej krótkowzroczności.

Istnieje wiele opcji do wyboru: miękkie i twarde soczewki, konstrukcje sferyczne, toryczne oraz wieloogniskowe.

Air Optix Aqua (3)

Jednak , w przeciwieństwie do innych marek i typów dostępnych na rynku, soczewki Acuvue posiadają rożnej długości okresy użytkowania, dając klientowi szeroki wachlarz możliwości.

Soczewki Acuvue zostały stworzone, by maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania. Dlatego też nadają się do noszenia przez nie więcej niż 14 dni.

Muszą być utylizowane w sposób bezpieczny, a po ich utylizacji należy zakupić nową parę.

Niektóre z soczewek Acuvue mogą być wykorzystywane tylko przez jeden dzień,co jest bardzo wygodne dla użytkownika. Należy jednak pamiętać, że soczewki te należy zmieniać codziennie.

[amazonjs asin=”B00B4DILQ2″ locale=”UK” title=”1 Day Acuvue (30 Pack)”]

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.