Gabinet okulistyczny we Wrocławiu

Aleksandra Sonecka 11/01/2014 0
Gabinet okulistyczny we Wrocławiu

CopyRight of okulista.wroclaw.pl

Gabinet okulistyczny we Wrocławiu

Gabinet okulistyczny Perfectvision we Wrocławiu to nowoczesnyośrodek stworzony z myślą o wszystkich pacjentach zmagających się ze schorzeniami wzroku. Tutaj na odpowiednią diagnostykę, badania, czyzabiegi mogą liczyć zarówno dorośli, jak i dzieci.

Najwyższej jakości sprzęt (lasery, OCT, perymetr i inne) pozwala na wczesne zdiagnozowanie takich chorób oczu, jak: jaskra, zaćma, stożek rogówki, czy zwyrodnienie plamki. Precyzyjny laser umożliwia wykonywanie rozmaitych zabiegów na siatkówce, leczenie zaćmy wtórnej i jaskry.

Gabinet okulistyczny we Wrocławiu

Gabinet okulistyczny we Wrocławiu

Gabinet okulistycznyPerfectvision we Wrocławiu to również wysoko wykwalifikowani lekarze, którzy z należytą starannością zadbają o zdrowie Twoich oczu. Pacjenci gabinetu mogą skorzystać również z usług Optometrysty, który zbada ostrość wzroku.

To badanie można wykonać w godzinach otwarcia centrum. Topograf rogówki najnowszej generacji pozwoli na odpowiedni dobór właściwych soczewek kontaktowych przydatnych zwłaszcza przy uprawianiu różnego rodzaju sportów. Zadbaj o swoje oczy i wykonaj odpowiednie badania w odpowiednim miejscu.

Okulista we Wrocławiu – profesjonalne i skuteczne leczenie wzroku

Gabinet okulistyczny Perfectvision we Wrocławiu to szerokie spektrum możliwości różnego rodzaju usług i zabiegów pozwalających leczyć oczy. Kompetentny lekarz okulista poprzez odpowiednie badania najpierw zdiagnozuje problem, a następnie zaleci odpowiednie leczenie. W gabinecie można wykonać m.in.: tomometrię aplanacyjną, ocenę dna oka oraz badanie pola widzenia.

W Gabinecie okulistycznym we Wrocławiu masz możliwość doboru odpowiednich okularów lub soczewek kontaktowych. Jeśli interesuje Ciękorekcja wzroku również znajdziesz odpowiednią pomoc.

W ofercie ośrodka znajdują się takie zabiegi, jak: epilacja laserowa rzęs, laserowe usuwanie zaćmy wtórnej, laseroterapia siatkówki i pachymetria rogówki.Zabiegi przy użyciu lasera pozwalają uniknąć pobytu w szpitalu, poza tym pacjenci po tego rodzaju leczeniu wracają szybko do zdrowia.

Potwierdzeniem na stosowanie w gabinecie najnowocześniejszego sprzętu jest przyznane pierwsze miejsce na Dolnym Śląsku w projekcie Innowacja, wspomaganym przez Unię Europejską.

Warto wspomnieć, że do gabinetu można dostać się nie czekając w kolejkach, w przypadkach nagłych przewidziane są wizyty w ramach ostrego dyżuru. Wysoko wykwalifikowani lekarze służą również poradami dotyczącymi odpowiedniej profilaktyki pozwalającej utrzymać wzrok we właściwej kondycji.

Comments are closed.