Gabinet okulistyczny Wrocław

Aleksandra Sonecka 12/01/2014 0
Gabinet okulistyczny Wrocław

CopyRight of okulista.wroclaw.pl

Gabinet okulistyczny Wrocław

Wrocławskie Centrum Okulistyczne, to istniejąca wiele lat specjalistyczna placówka medyczna, która zajmuje się kompleksową korekcją wad wzroku. Najlepsi specjaliści w dziedzinie okulistyki, każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby przywrócić, bądź poprawić jakość widzenia osobom dotkniętym między innymi jaskrą, zaćmą, czy cierpiącymi na rozległe schorzenia siatkówki. Gabinetokulistyczny oferuje zarówno leczenie zachowawcze z wykorzystaniem preparatów, szkieł i soczewek najnowszej generacji, jak i szereg zabiegów, wykonywanych na miejscu i pod okiem doświadczonych okulistów. Specjalistyczny, najwyższej klasy sprzęt, pozwala zdiagnozować problemy ze wzrokiem już w początkowej fazie ich powstania, co znacznie skraca leczenie i niweluje dyskomfort pacjenta, związany z długotrwałym procesem rekonwalescencji.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie – Centrum Okulistyczne we Wrocławiu

Gabinet okulistyczny Wrocław

Gabinet okulistyczny Wrocław

Ośrodek dysponuje między innymi aparaturą do wykonywania optycznej koherentnej tomografii, perymetrem automatycznym i szeregiem sprzętów wykorzystywanych w czasie zabiegów, wśród których na szczególną uwagę zasługuje bardzo precyzyjny i dokładny laser, zmniejszający do minimum ryzyko powikłań po zabiegu. Bez względu na to, czy pacjent chce wykonać badania wzroku, czy przychodzi w celu zdiagnozowania dolegliwości, czy interesuje go laserowa korekcja wzroku, nasi specjaliści są w stanie udzielić mu porady, a także wykonać zabieg, niezbędny do poprawy komfortu życia. Warto dodać, że zarówno badania diagnostyczne, jak i zabiegi odbywają się w jednym miejscu, i w miłej atmosferze, gdzie najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa i zdrowie pacjenta.

Dobry Okulista Wrocław – teraz już wiesz, gdzie nas szukać

Wrocławskie Centrum Okulistyczne oferuje również zabiegi z zakresu terapii laserowej. Niedoskonałości urody w bardzo wielu przypadkach są nie tylko kwestią estetyki, ale niejednokrotnie uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku. W ośrodku wykonywana jest między innymi laserowa epilacja rzęs. Gabinet specjalizuje się również w diagnozie i niwelowaniu wad wzroku u dzieci. Specjaliści, na co dzień pracujący z najmłodszymi, potrafią sprawić, że wizyta w naszym ośrodku staje się dla malucha przygodą, w której nie ma miejsca na stres czy ból. Lekarz okulista pomoże więc wybrać optymalne, wygodne szkła dla dziecka.

Comments are closed.