Bezramkowe oprawy okularowe

Aleksandra Sonecka 17/12/2013 0

CopyRight of okulista.wroclaw.pl

Bezramkowe oprawy okularowe – Wroclaw

Oczy są zwierciadłem duszy. Wiele osób marzy, by ich spojrzenie było piękne i urzekające. Jednak piękno naszych oczu przyćmić mogą źle dobrane okulary. Oczywiście, gdy posiadamy wadę wzroku, innym wyjściem są soczewki kontaktowe. Nie każdy może je jednak nosić. Wielu użytkowników nie jest z nich zadowolonych i wybierają komfort. Niestety często kosztem wyglądu.

Bulgari Men's 1054 Pale Gold Frame Rimless Eyeglasses, 55mmZnając potrzeby klientów, producenci opraw okularowych oferują rozwiązania, by nie było konieczności wybierania pomiędzy komfortem widzenia a wyglądem. Stworzyli oni oprawy oprawy bezramkowe, tak zwane oprawy typu patent. Nie posiadają one plastikowej ani metalowej oprawy wokół soczewek, co czyni je mniej widocznymi.

Na rynkach amerykańskich i europejskich, okulary bez oprawek stanowią 40% całego rynku. Czy pamiętasz okulary kandydatki republikanów – Sarah Palin – w wyborach prezydenckich w USA w 2008 roku? Od tego czasu okulary bez oprawek stały się bardzo modne wśród kobiet. Ponieważ oprawki te są lekkie i wygodne, nie powodują ucisku i nieestetycznych śladów na grzbiecie nosa.

Decydując się na zakup okularów pamiętaj, że nie musisz wybierać ciężkich plastikowych lub metalowych opraw rzucających się w oczy. Możesz wybrać niewidoczne i dyskretne oprawy bez ramek, które podkreślą Twój elegancki i modny styl.

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.