Okulista Wrocław PerfectVision

Aleksandra Sonecka 27/06/2013 0
Okulista Wrocław PerfectVision

Okulista Wrocław PerfectVision

Nowoczesne Centrum Okulistyczne we Wrocławiu jest jednym z najlepszych ośrodków zajmujących się badaniem i leczeniem wzroku w Polsce. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, w który wyposażone są wszystkie gabinety znajdujące się w Centrum, pacjenci mają gwarancję, że ich wzrok będzie kompleksowo zbadany, a zabiegizostaną wykonane najlepszymi i najnowszymi metodami, które stosuje się z sukcesami w najbardziej rozwiniętych krajach na świecie. Dodatkowym atutem tego niezwykłego okulistycznego ośrodka, który ma charakter kliniczny, są wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy mają za sobą długoletnią praktykę i których doświadczenia nie powstydziłby się żaden okulista czy optyk. W tym nowoczesnym Wrocławskim Centrum Okulistycznym wykonywane jest np. usuwanie zeza czy zaćmy. Swoją ofertę specjaliści kierują zarówno do dorosłych, jak i do dzieci.

Oferta Centrum Okulistycznego w mieście Wrocław

W przypadku profilaktyki zdrowia wzroku lub zaczynających się problemów z widzeniem, pierwszym krokiem powinien być wybór okulisty z Wrocławskiego Centrum Okulistycznego, który powiązany jest z programem Twój okulista. To on ma prawo zlecić takie badania, jak między innymi topografia rogówki, biometria gałki ocznej, badanie pola widzenia czy badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego. W Centrum Okulistycznym w mieście Wrocław można nie tylko zbadać wzrok, ale i poprawić go przy pomocy wykonywanych tam z sukcesami od lat takich zabiegów, jak laserowa korekcja astygmatyzmu, krótkowzroczności czy nadwzroczności. Warto zauważyć, że nowoczesne lasery są również niezastąpione we wczesnym diagnozowaniu takich schorzeń jak jaskra czy zwyrodnienie stożka. Wrocławskie Centrum Okulistyczne dysponuje również ostatniej generacji topografem rogówki, który pozwala idealnie dobrać wszystkie rodzaje soczewek.

Badania, soczewki, zabiegi

We Wrocławskim Centrum Okulistycznym można nie tylko zbadać wzrok, ale i dobrać dla siebie odpowiednie soczewki. W ofercie są wszystkie dostępne na rynku soczewki kontaktowe, a w tym soczewki hybrydowe, terapeutyczne i kosmetyczne. Wybierając sposób leczenia problemów okulistycznych warto przyjrzeć się dostępnym metodom. We wrocławskim ośrodku proponowane są pacjentom zarówno zabiegi laserowe, jak i chirurgiczne. Zaletą tych pierwszych jest szybki powrót pacjenta do zdrowia i brak konieczności pobytu w szpitalu. Z kolei przy leczeniu chirurgicznym wykorzystywane jest znieczulenie miejscowe lub ogóle, co pozwala między innymi na kompleksowe zajęcie się schorzeniami siatkówki i dokonanie np. plastyki powiek.

 

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.