Zmień wygląd swoich oczu na halloween!

Aleksandra Sonecka 01/10/2014 0
Zmień wygląd swoich oczu na halloween!

Halloween coraz bliżej, co oznacza, że nadszedł czas, aby pomyśleć o Halloweenowym kostiumie. Każdy z nas chce, aby nasz kostium Halloweenowy zachwycił każdego. Idealnym uzupełnieniem przebrania z pewnością są soczewki kontaktowe!

Obecnie na rynku dostępny jest pełen wachlarz różnych wzorów szalonych soczewek kontaktowych, które nadadzą Twoim oczom niepowtarzalny wygląd. 

crazylens

Większość kostiumów Halloweenowych nie wymaga noszenia soczewek lub okularów, ale są takie, których idealnym dopełnieniem byłyby kolorowe soczewki kontaktowe. Czym jest czarny kot bez żółtych oczu? Czy Zombie może przemieszczać się bez swoich białych grobowych oczu? Odpowiedź jest prosta: nie! 

Myślisz o byciu wampirem w czasie Halloween? Istnieją soczewki kontaktowe, które pomogą ci wyglądać jak ulubiona postać wampira. Potrzebujesz zakrwawionych oczu? Nie ma problemu. Lub jeżeli jesteś potworem, możesz wybrać całkowicie czarne soczewki kontaktowe, które zmienią twój kolor oczu i będziesz wyglądał jak potworne zwierzę. Możesz zmienić kolor oczu, aby dopasować się do jakiejkolwiek postaci chcesz. Możliwości są nieograniczone.

Pamiętaj, że przed zakupem soczewek kontaktowych, powinieneś skonsultować się ze specjalistą, aby sprawdzić czy nie ma przeciwwskazań do ich noszenia !

Jakąkolwiek straszną postać przybierzesz, upewnij się, że twój wzrok jest w dobrej kondycji w czasie twojego grasowania po ulicach. Będziesz potrzebował dobrego wzroku, aby uniknąć tych nieprzyjemnych potworów!

Leave A Response »

You must be logged in to post a comment.